Par mums

Mūsu kompānija piedāvā plašu instrumenta izvēli, kuru Jūs varat iegādāties mūsu interneta veikalā vai mūsu firmas veikalā pēc adreses Rīgā, Maskavas iela456a. Mēs piedāvājam vairāk nekā 500 nosaukumus, tajā starpā visu instrumenta sortimentu kas nepieciešams gan autoremontdarbnīcās, gan Jūsu personiskam transporta līdzeklim.

Visa produkcija tiek izgatavota vadošajās instrumentālās rūpnīcās, kas veic arī pasaulē pazīstamu firmu, rokas darbarīku pārdevēju, pasūtījumus. Augstvērtīgu oglekļa- un hroma-vanādija tēraudu izmantošana, progresīvas tehnoloģijas un nepārtraukta kontrole uz visiem tehnoloģiskiem ražošanas etapiem nosaka pastāvīgi augstu instrumenta kvalitāti, ko apstiprina atbilstības sertifikāti, kas ir izdoti uz laboratorisku pētījumu pamata. Mēs stingri uzmanām to, lai produkcija, ko mēs piedāvājam, atbilstu visām kvalitātes un drošības prasībām.

Mūsu kompānija piešķir garantiju uz visām realizējamajām preču veidiem, no skrūves atslēgām līdz instrumentu komplektiem. Atkarībā no instrumentu sērijas garantija sastāda 2 līdz 10 gadus (ierobežota ar pilna fiziskā nodiluma termiņu). Pateicoties tam mūsu klienti vienmēr var būt pārliecināti par to, ka ar mūsu palīdzību var iegūt patiešām uzticamu rokas instrumentu. 

Mēs pastāvīgi papildinām un paplašinām savu asortimentu tā, lai mūsu klientiem būtu iespēja iegūt pašu mūsdienīgāko un kvalitatīvu instrumentu. Tajā pašā laikā mūsu darbinieki uzmanīgi seko tam, lai kompānijai vienmēr būtu iespēja īstenot jebkāda pieprasāmā instrumenta daudzuma piegādi, lai īpaši populāras instrumenta veidi vienmēr būtu pieejamās. Radot mūsu rokas instrumenta līniju, mēs parūpējāmies par to, lai tieši pie mums klients varētu atrast absolūti visu, ko viņam vajag, no viss izplatītāko izmēru uzgriežņu atslēgām  un noņēmēju atslēgām līdz instrumenta komplektiem, kas tiek izmantoti izpildot šaurā profila uzdevumus.

Pateicoties tādai pieejai mūsu kompānija uzticami notur vadošās pozīcijas instrumenta vairumpārdošanas jomā, pastāvīgi pilnveidojoties un paaugstinot sava darba kvalitāti.

Visām precēm, kas piedāvātas mūsu kompānijas asortimentā, ir atbilstības sertifikāti, kas kļūst par vel vienu to augstās kvalitātes garantu. Kopā ar to mūsu kompānija vienmēr notur rokas instrumenta cenas pieejamā, diezgan zemā līmenī.

Viss instruments attiecas uz profesionālo klasi un tam ir DINISO starptautisks sertifikāts.

Visi kas uzsāka sadarbību ar mūsu kompāniju, veicot likmi uz labāko cenas un kvalitātes attiecību un rēķinoties saņemt visas priekšrocības sadarbojoties ar aktīvi attīstošu Krievijas instrumentu tirdzniecības zīmi, pārliecinājās par savas izvēles racionalitāti.

Pievienojieties arī Jūs!

Atcelt pasūtījumu

Nosaukums

*

Zvaniet man atpakaļ
Lūdzu, gaidiet
Pieprasījums tika veiksmīgi nosūtīts.